محافظت از شبکه با آخرین فناوری روز سوفوس 1

فایروال های سوفوس با سیستم عامل های قدرتمند و باز طراحی شده، تمامی امکانات و قابلیت های پیشرفته شبکه، محافظت، کنترل کاربر و اپلیکیشن را در یک جا جمع کرده و برای محافظت از شما در اختیارتان قرار می دهند.


مدیریت فایروال سوفوس

سیستم عامل توانمند این محصولات با نام Sophos Firewall OS فراهم کننده یک کنسول مدیریتی فوق العاده کارامد و با سهولت کاری بالا می باشد که شما را در استفاده هرچه سریع تر از تمام قابلیت های دستگاه، بدون هیچگونه پیچیدگی اضافی توانمند می سازد. مرکز کنترل یا Control Center دیدی کلی از عملکرد سیستم، الگوهای ترافیکی، هشدارها و پالیسی ها در اختیارتان می گذارد. مدل پالیسی یکپارچه شما را قادر می سازد تا به سادگی تمام تمامی پالیسی های مرتبط با شبکه، کاربران و اپلیکیشن های حیاتی خود را در یک جا مدیریت و کنترل نمایید. نمونه پالیسی های از پیش آماده که پیکربندی پالیسی ها را برای شبکه ها، کاربران و اپلیکیشن های کاری به شدت آسان می کنند. مدیریت مبتنی بر سمت یا Role-based admin که امکان تخصیص سطح دسترسی و اختیارات را برای بخش های مختلف فراهم می کند.

مدیریت متمرکز

مدیریت و نظارت متمرکز بر شبکه با تکیه بر Sophos Firewall Manager هیچگاه به این آسانی نبوده و شما می توانید از یک نقطه واحد تمامی فایروال ها و سیستم های امنیتی سوفوس را در تیررس کامل خود داشته باشد. امکانات کامل برای مدیریت و کنترل تمامی قابلیت های فایروال در اختیارتان می باشد. نمونه ها و تمپلیت هایی از پالیسی ها که بارها قابل استفاده بوده و در زمان شما برای پیکربندی و تنظیم آنها صرفه جویی قابل توجهی می کنند. گروه بندی دیوایس ها بشکلی کاملا انعطاف پذیر بر اساس ناحیه یا مدل دستگاه شما را قادر می سازد تا دقیقا با فایروال هایی که مد نظر دارید کار کنید. مدیریت سمت محور یا Role-based که امکان ردگیری تمامی تغییرات اعمال شده را فراهم کرده و می توانید در صورت لزوم تغییرات انجام گرفته را برگردانده و به اصطلاح roll back نمایید. مدیریت بروزرسانی میان افزار (firmware) که بروز رسانی تمام فایروال ها را با تنها چند کلیک میسر می سازد.

وضعیت و هشدارها

مرکز کنترل با طراحی جدید خود قادر است تمامی منابع داده را بررسی و آنالیز کرده و اطلاعاتی را که برای انجام اقدام مناسب در موقعیت پیش آمده لازم هستند، در اختیارتان می گذارد. دید عمیق و آنی از وضعیت سیستم، شبکه و امنیت آن با طراحی تازه مرکز کنترل بسادگی میسر می باشد. آنالیز خودکار گزارشات قابلیتی است که هر آنچه که در گزارشات تولید شده مهم و کاربردی می باشد برجسته ساخته و برایتان نمایش می دهد و می توانید در صورت لزوم با تنها یک کلیک گزارش کامل را ملاحظه نمایید. دسترسی و کنترل کامل بر کلیه ابزارها و ابزارک های مرکز کنترل برای واکنش در سریع ترین زمان ممکن، کار مدیریت جنبه های مختلف شبکه را بسیار آسان می سازد. اطلاعیه های دریافتی از طریق ایمیل در مورد رویدادهای مهم و وضعیت سیستم از دیگر امکانات حیاتی برای مدیران شبکه می باشد. SNMP با قابل تنظیم دلخواه MIB و پشتیبانی از تونل های IPSec VPN بمنظور مدیریت فایروال های مستقر در دفاتر و شعبات راه دور.

ثبت لاگ و گزارش

می توانید به دلخواه از قابلیت گزارش گیری از دستگاه فایروال های XG بهره برده و یا با استفاده از iView از تمامی فایروال های مستقر خود یکجا گزارش گیری نمایید. قابلیت on-box Reporting بصورت استاندارد در فایروال های XG تعبیه شده و تمامی نیازمندی های شما را در دریافت گزارش از دستگاه های محلی برطرف می سازد. گزارش گیری بصورت متمرکز امکان دریافت لاگ و گزارش را از تمام دیوایس های فایروال از یک نقطه واحد فراهم می سازد (شامل فایروال های XG، UTM 9 و دیوایس های سایبروم). گزارش آنالیز ریسک کاربر و اپلیکیشن از دیگر قابلیت های بی نظیر این محصولات بوده و می توانید بسادگی بر اساس شاخص UTQ کاربران و اپلیکیشن های پرخطر را شناسایی نمایید. مشاهده لاگ ها بصورت زنده با قابلیت Live Log Viewer امکان پذیر شده و از طریق هر نمایشگری بصورت تحت وب قابل استفاده می باشد. قابلیت تغییر کنترل و بازرسی لاگ ها برای مطابقت با استانداردها و مقررات رسمی امکان پذیر می باشد. سازگاری با Syslog عملیات بک آپ گیری، آرشیو و آنالیز لاگ های سیستم را ممکن ساخته است.

  • مدیریت فایروال

  • مدیریت متمرکز

  • وضعیت و هشدارها

  • ثبت لاگ و گزارش