عملکرد قدرتمند، حضور نامحسوس

محیط های مجازی را با ضد بدافزارهایی سریع و سبک ایمن سازیدامنیت، مخصوص محیط های مجازی

محصولات ما با پلتفرم های مختلفی از جمله VMware vSphere، Microsoft Hyper-V و Citrix XenServer سازگاری دارند.

لاک داون سرور با یک کلیک


با بکارگیری گزینه ایجنت پلتفرم های مجازی، می توانید تنها با یک کلیک، اپ های سرور را وایت لیست کرده و سرور را در حالت لاک داون قرار دهید. سوفوس بطور خودکار اپ های سرور را شناسایی کرده، پیکربندی را تغییر داده و قوانین trust ایجاد می کند. بدین ترتیب ساماندهی و مدیریت تغییرات به ساده ترین شکل امکان پذیر می شود. همچنین لاک داون این امکان را به شما می دهد که یک پالیسی پیش فرض بازدارنده را برای سرور فعال نموده و محافظتی کامل در برابر تهدیدات شناخته و ناشناخته فراهم سازید.  • وایت لیست اپلیکیشن های سرور با قابلیت One-click Lockdown
  • استقرار خودکار Server Authority و مدیریت تغییرات مورد اعتماد
  • جلوگیری از حملات in-memory
  • یکپارچگی با ضد بدافزار، HIPS و وایت لیستینگ

محافظت ریل تایم در برابر تهدیدات


با تکیه بر امکانات سوفوس از محافظت همزمان و به اصطلاح ریل تایم برخوردار می باشید. Sophos Server Protection ارائه دهنده قابلیت هایی همچون شبیه سازی پیش از اجرا برای شناسایی الگوهای رفتاری مشکوک بوده و وسیع ترین پوشش محافظتی ممکن را برای سرور و داده های شما در برابر تهدیدات از جمله تهدیدات zero-day فراهم می سازد.

محافظت ریل تایم در برابر تهدیدات

عملکرد قدرتمند، بدون تاثیر بر بازدهی


Sophos Server Protection امنیت سرورهای مجازی شما را تامین و خیال شما را از بابت عملکرد سیستم در نهایت بازدهی و کارایی آسوده می سازد و در عین حال سرورهای شما را در برابر تازه ترین حملات مخرب در امان نگه می دارد.

پیاده سازی و مدیریت آسان


با استفاده از یک کنسول مدیریتی فوق العاده کارامد، پالیسی های لازم را ایجاد کنید، اخطارها را مشاهده نمایید، درخواست اسکن کرده و از تمامی سیستم های مجازی خود که با سوفوس محافظت می شوند گزارش بگیرید. شما می توانید بین دو گزینه پیاده سازی بر روی دستگاه و یا پیاده سازی ابری، هر کدام را که با نیازتان همخوانی بیشتری دارد انتخاب نموده و تمامی ورک استیشن ها و سرورهایتان (حتی سرورهای فیزیکی) را تحت پوشش محافظتی قرار دهید.