مقابله با تهدیدات در سوفوس

مقابله با تهدیدات در سوفوس

خنثی سازی تهدیدات در گیت وی، در اندپوینت ها و میان آنها


سالیان درازیست که مسابقه ای طولانی میان تامین کنندگان راهکارهای امنیتی و توسعه دهندگان بدافزارها برقرار بوده و هر کدام همواره در تکاپو بوده اند تا سر سوزنی از دیگری پیشی بگیرند. از طرفی سپرهای دفاعی در حال پیشرفت و تقویت هستند و از آن سویی دیگر، بدافزارها به حملاتی بسیار پیچیده و تکامل یافته تبدیل می شوند که قادرند در کمترین زمان ممکن بیشترین میزان اطلاعات را از سازمان ها سرقت کنند و از تیررس سیستم های امنیتی قدیمی پنهان بمانند. سوفوس با بهره گیری ازآخرین فناوری های مبارزه با تهدیدات و استفاده از یک رویکرد محافظتی چندلایه، سازمان شما را در برابر این تهدیدات تکامل یافته و پیچیده مصون نگاه می دارد.

سوفوس و مقابله با تهدیدات

محافظت از حریم شبکه با سوفوس

آنتی اسپم سوفوس، تمامی ایمیل های ورودی، خروجی و درونی شرکت را اسکن کرده و با استفاده از اسپم زنده و ریل تایم، بیش از 99 درصد آنها را شناسایی و خنثی می کند. ضد بدافزار سوفوس با تکیه بر موتور فوق العاده قدرتمند و سرعت بالای خود و با پشتیبانی SophosLabs بالاترین امنیت ممکن را فراهم می سازد. در واقع محافظتی که سوفوس فراهم می کند، پا را فراتر از امنیت مبتنی بر امضا گذاشته و از چهارچوب های قدیمی و مرسوم فاصله گرفته و با ترفندهایی چون شبیه سازی کد و آنالیز رفتاری، قادر است تهدیدات و بدافزارهای پیچیده و چندشکلی را به بهترین شکل خنثی نماید. سامانه IPS سوفوس شبکه شما را در برابر تمامی حملات و هک های مدرن ایمن ساخته و از یک فرمت امضای یکپارچه بهره می برد که آنهم توسط SophosLabs پشتیبانی می گردد.


محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات با سوفوس

سوفوس با شناسایی هاست های آلوده یا در معرض خطر قرار گرفته در درون شبکه و ردیابی ارتباطات آنها با سرورهای CnC، سازمان شما را از هر گونه رخنه و سرقت اطلاعات محافظت می کند. دیتابیس مربوطه بصورت دائم توسط SophosLabs بروزرسانی می شود و فناوری انقلابی سوفوس یعنی Security Heartbeat کلیه اندپوینت های شما را به فایروال تان متصل می کند و بدین ترتیب امکان شناسایی سریع تر، شناسایی مثبت و واکنش اتوماتیک را ایجاد می نماید. وضعیت لحظه به لحظه Heartbeat با تنظیمات پالیسی فایروال شما یکپارچه شده و امکان ایزوله و محدود کردن دسترسی سیستم های آلوده را تا زمانی که بطور کامل پاکسازی شوند، امکان پذیر می سازد.


سوفوس و مقابله با تهدیدات 1
سوفوس و مقابله با تهدیدات 2

محافظت از ترافیک رمزگذاری شده در سوفوس

سوفوس با ارائه اسکن کامل SSL همراه با امکانات اعمال و تایید پروتکل، اجازه نمی دهد که ترافیک رمزگذاری شده، تبدیل به نقطه کور شبکه شما شود. Decryption SSL به امن ترین شکل ممکن بر سر راه ترافیک SSL قرار گرفته و آن را رمزگشایی می کند تا کارهایی چون اسکن عمیق، انطباق با استاندارد و پالیسی چک برای حفظ حریم ترافیک حساس امکان پذیر شود. از سویی دیگر اعمال پروتکل یا protocol enforcement برای طرفین ترافیک رمزگذاری شده، این امکان را ایجاد می کند که ترافیک ناخواسته که قصد در دور زدن فیلترینگ یا شکل دهی ترافیک را دارند شناسایی و مسدود شوند.


SophosLabs مزیتی چشمگیر در مبارزه هوشمندانه با تهدیدات

سوفوس در طی این سال ها توانسته یک سیستم تحلیلی فوق العاده جامع را برای big data ایجاد نماید که قادر است با نهایت بازدهی و بطور روزانه، میلیون ها ایمیل، URL، فایل و سایر عناصر داده ای را که وارد این لابراتوار جهانی می شوند، پردازش و بررسی کند. این مجموعه عظیم از داده در کنار تجربه گسترده سوفوس، این شرکت را قادر می سازد تا تعریفات جدیدی را توسعه داده، کلاس هایی از تهدیدات را شناسایی کرده و حتی نمونه های تغییریافته آنها را نیز تشخیص دهد. با بهره گیری از Live Protection و Live Anti-spam شما از تمامی داده ها و آنالیزهای سوفوس بصورت لحظه ای و ریل تایم برخوردار می باشید.