امنیت و کنترل وب به ساده ترین شکل ممکن

بدون اسپم، بدون بدافزار، بدون اشکال

بسادگی ، امتحان ، پیاده و مدیریت کنید

 • تجربه کامل با سوفوس

  یک تجربه کامل 5 دقیقه ای داشته باشید

  با درگاه وب سوفوس (Sophos Web Gateway) کار شما را آسان می کنیم. می توانید در عرض یک دقیق ثبت نام کرده و دقیقا مشاهده کنید که چگونه ترافیک وب شما تامین می شود.

 • کنسول واحد سوفوس

  کنسول واحد و یکپارچه مدیریتی

  درگاه وب سوفوس (Sophos Web Gateway) یکی از ارکان اصلی سوفوس سنترال (Sophos Central) بوده که به نوبه خود استانداردی تازه در نحوه مدیریت و تامین امنیت IT تعریف کرده، یعنی نهایت سادگی و تاثیرگذاری. سوفوس سنترال تمامی اندپوینت ها، سرورها، موبایل ها و مدیریت امنیتی را با بهره گیری از یک کنسول مدیریتی بی نظیر و قدرتمند یکپارچه کرده است.

پیاده سازی و مدیریت sophos

مشاهده آنی

درگاه وب یا وب گیت وی سوفوس با تکیه بر زیرساخت ابری این کمپانی که در سراسر جهان مستقر شده، نیازهای شما را به گزارشات big data بدون نیاز به سرورهای onsite یا بار اضافی مدیریتی تامین کرده است. نهایت بهره برداری را از دید عمیق خود به آنالیزهای شبکه، اپلیکیشن ها و تهدیدات موجود به عمل آورده و داده های حساس خود را حفظ کنید، هزینه ها را کنترل نمایید و با الزامات قانونی مطابقت داشته باشید.

دید دقیق و بلافاصله از :

 • ترافیک و کارایی
 • رویدادهای امنیتی، تخطی های پیش آمده از پالیسی و کاربران پر خطر
 • بازدهی و مسئولیت ها
 • عبارات و محتویات جستجو شده

بهره برداری از :

 • گزارش گیری از هر کاربر
 • پارامترهای قابل تنظیم گزارش گیری
 • گزارشات زمان بندی شده و خودکار
 • اکسپورت گزارشات به CSV یا PDF
 • بی نام سازی گزارشات
Sophos Web Gateway Datasheet

امنیت و کنترل پیشرفته

امنیت و کنترل پیشرفته سوفوس
امنیت و کنترل پیشرفته sophos

آسان، منعطف و قابل فهم

پروسه پیکربندی با استفاده از درگاه وب سوفوس بسیار آسان بوده و امکانات پیشرفته جهت سفارشی سازی پالیسی های وب در هر زمان که لازم باشد در اختیارتان خواهد بود.


کل ترافیک، کاربران و دیوایس ها را تحت پوشش داشته داشته باشید

وب سرچشمه شماره یک تهدیدات می باشد و شما در برابر حملات فیشینگ، دانلودهای ناخواسته و تبلیغات مخرب (malvertising)، نیاز به محافظت خواهید داشت. شیوه اتصال و دسترسی کاربران شما به وب تغییر کرده است. آنها از دیوایس های متعددی استفاده می کنند و از سرویس های ابری مانند Box و Salesforce بهره می بردند، چه در حالی که در محدوده شبکه باشند و بصورت سیار. Sophos Web Gateway دقیقا متناسب با نحوه استفاده امروزه کسب و کار شما از وب طراحی شده است. این درگاه، تمامی ترافیک وب را برای مقابله با آخرین تهدیدات پیچیده و تکلامل یافته اسکن کرده و شما را از یک کنترل مطمئن و قابل اتکا بر مصرف وب روی دستگاه های PC، Mac، Chromebook و دیوایس های iOS برخوردار می سازد.


مدیریت تاییدیه های SSL بصورت Zero-touch و محافظت در برابر اخلال و دستکاری

امروزه عمده ترافیک وب رمزگذاری شده و بهمین دلیل است که هرروزه تهدیدات بیشتری به سمت ترافیک SSL متمایل می شوند. بهمین منظور است که اسکن HTTPS تا این اندازه حیاتی و لازم می باشد. Sophos Web Gateway Agent بصورت از پیش نصب شده با تمام تاییدیه هایی که مورد نیاز شماست همراه بوده تا پروسه اسکن HTTPS را بسرعت و سهولت به انجام رساند. بعلاوه قابلیت محافظت در برابر دستکاری، انطباق کاربران مشکل ساز و متخلف را هم با روال ها و استانداردهای قانونی تضمین می کند.

محافظت اثبات شده

SophosLabs Threat Intelligence

SophosLabs با بهره گیری از آخرین فناوری در سیستم های آنالیز big data، تمامی داده های وب را جمع آوری، مرتبط سازی و آنالیز می کند تا میلیون ها URL، ایمیل، فایل و انواع داده ای را که هر روزه به این لابراتوارها می آیند، به دقیق ترین شکل ممکن پردازش نماید. SophosLabs بطور پیوسته گیت وی های شما را با آخرین دستاوردهای مقابله با بدافزارها، فیشینگ، سایت های توزیع کننده، پروکسی های بی نام کننده و سایر سایت های خطرساز بروز و مجهز می کند.

محافظت اثبات شده 2
محافظت اثبات شده 1

عملکرد برق آسا

امنیت بی نهایت مقیاس پذیر و قابل اتکا که حتی بر سرعت کاربرانتان می افزاید

عملکرد برق آسا با سوفوس

تجربه کاربری بی نظیر و برتر

درگاه سوفوس تجربه آنلاین کاربران شما را به میزان محسوسی ارتقا بخشیده و حتی سرعت وب گردی آنان را افزایش می دهد. فناوری FastLane ترافیک را بطور خودکار به بهینه ترین و خلوت ترین گیت وی های سوفوس هدایت می کند و بیشترین امنیت ممکن را با کمترین میزان تاخیر فراهم می سازد. سوفوس را مستقر کنید و انبوه تماس های مشتریان ناراضی از سرعت اینترنت را به میزان زیادی کاهش دهید.

زیرساخت ابری سراسری و قابل اتکا

وب گیت وی سوفوس بر پایه یک شبکه جهانی رده سازمانی میزبانی می شود که در تمام طول شبانه روز تحت نظارت بوده و بدین ترتیب فوق العاده قابل اتکا می باشد. تمامی دیتا سنترهای سوفوس با SOC 2 مطابقت داشته و بطور پیوسته در حال توسعه و ارتقا می باشند.

Sophos Web Gateway Datasheet