امنیت سوفوس برای کامپیوترهای خانگی با SOPHOS HOME

امنیت تمام عیار در رده بیزنس برای کامپیوترهای خانگی شما بصورت رایگان!

Get Started
yes, it’s free.سوفوس آسان، کارامد و رایگان


با بهره برداری از Sophos Home تمامی کامپیوترهای موجود در خانه، PC و یا Mac، از شر انواع و اقسام بدافزارها، ویروس ها، باج افزارها و وب سایت های نامناسب در امان خواهند بود. این محصول سوفوس از همان فناوری برگزیده ای استفاده می کند که حرفه ای های IT برای محافظت از کسب و کارشان روی آن حساب کرده اند. از همه مهتر اینکه می توانید تنظیمات امنیتی دلخواهتان را برای کل خانواده انجام دهید. چه اینکه آنها در اتاق نشمین مشغول باشند و یا اینکه آن طرف دنیا با لپ تاپشان کار می کنند.

مسدود کردن محتوای نامطلوب

مسدود کردن محتوای نامطلوب

حملات فیشینگ، وب سایت های آلوده به بدافزار و ویروس و وب سایت هایی که تظاهر به قانونی بودن می کنند، بطور خودکار توسط Sophos Home دفع می شود. کنترل محتوایی که برای خانواده شما در دسترس است با استفاده از وب فیلترینگ میسر بوده و براحتی می توانید برای هر کدام از کامپیوترها بطور جداگانه، اجازه دسترسی صادر کنید یا هشدار بفرستید و یا دسترسی را مسدود نمایید.

نصب و مدیریت آسان

نصب و مدیریت آسان

در کوتاه ترین زمان ممکن رجیستر کرده و کامپیوترهایتان را اضافه نمایید. فرایند نصب به سرعت انجام می شود و می توانید بلافاصله یک اسکن آنتی ویروس را اجرا نموده و یا فیلترهای جدیدی برای وب ایجاد کنید. می توانید کامپیوترهای ثبت شده را در هر جایی از دنیا تحت حفاظت داشته باشید. هیچگونه تبلیغات و پاپ آپی مزاحمتان نشده و هیچ هزینه ای از شما درخواست نمی شود.

امنیت پیشرفته برای کامپیوترها

امنیت پیشرفته برای کامپیوترها

Sophos Home بدافزارها، ویروس ها، باج افزارها، برنامه ها و اپ های مخرب را حذف می کند. سوفوس هوم پا را فراتر از مبارزه با بدافزارهای مرسوم گذاشته و با تغذیه دائم و ریل تایم از اطلاعات و الگوهای دریافتی از SophosLabs، به قابلیت تحلیل رفتارها و فعالیت های مشکوک فایل ها و برنامه ها مجهز شده است. بدین ترتیب مراقبت از کامپیوتر کاربران در برابر بدافزارهای جدید و در حال تکامل، امری تضمین شده است.

خودتان مقایسه کنید


مقایسه در زمینه سوفوس