قابلیت جدید سوفوس، SOPHOS CLEAN

کنسول یکپارچه برای مدیریت محصولات سوفوسچه چیزی از تیررس دیدتان پنهان است ؟


از کجا می توانید بفهمید که endpoint protection شما درست کار می کند؟ سیستم امنیتی شما ممکن است یک ویروس را از قلم انداخته باشد و از این اینکه در خطر هستید آگاه نباشد. با استفاده از Sophos Clean می توانید یک اسکن اضافه و عمیق انجام داده و تمامی شکاف های امنیتی را شناسایی کنید و از شرشان خلاص شوید.


چه چیزی از تیررس دیدتان پنهان است ؟جدید و هوشمند


Sophos Clean برای تشخیص ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها، جاسوس افزارها و سایر بدافزارهای موجود بر کامپیوترها و سیستم های کاملا بروزرسانی شده و محافظت شده طراحی شده است.

بدون نیاز به نصب


Sophos Clean یک اسکنر بدون امضا می باشد که تنها 11 مگابایت حجم داشته و نیازی به نصب ندارد. می توانید آنرا از روی یک USB فلش، یک دیسک و یا از استوریج متصل به شبکه اجرا نمایید. در صورتی که بدافزار پنهان مشغول دستکاری و دور زدن آنتی ویروس نصب شده روی سیستم شما باشد، Sophos Clean می تواند کار آنرا یکسره نماید.

SOPHOS CLEAN چگونه کار می کند؟


تعمیر سوفوس

تعمیر

Sophos Clean قادر است تهدیدات نهفته را از درون سیستم عامل شناسایی و حذف نموده و فایل ها و منابع آلوده شده را با نسخه اصلی و بی اشکال آنها جایگزین سازد. تلاش های بدافزار برای آلوده سازی مجدد بلاک شده تا فرایند ترمیم و از بین بردن تهدید بطور کامل انجام پذیرد.

SOPHOS CLEAN چگونه کار می کند؟
شناسایی سوفوس

شناسایی

با طراحی منحصربفرد برای تشخیص ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها، جاسوس افزارها و سایر بدافزارهای موجود بر کامپیوترها و سیستم های محافظت شده، Sophos Clean به دنبال بدافزارهای جدید و تکامل یافته می گردد. بدافزارهایی که هنوز امضای مشخصی ندارند.

اسکن دوباره سوفوس

اسکن دوباره

بحث راجع به یک ابزار ویروس کلین آپ معمولی نیست. Sophos Clean بجای تکیه بر امضاها، دانش عملی مقابله با بدافزارها را جمع آوری کرده و این اطلاعات را مورد بررسی و موشکافی قرار می دهد. این رویکرد بدون امضا باعث می شود که اسکنر، رفتارهای نامعمول و بدافزارگونه فایل ها را تشخیص دهد.

بجای جستجو به دنبال ویژگی های استاتیک بدافزارها، Sophos Clean به دنبال رفتارهای نا هنجار و غیرعادی می گردد. برای هکرها و بدافزارسازان بسیار سخت تر خواهد بود که رفتار مخرب و روال دستکاری کننده بدافزارشان را به شدت تغییر دهند تا اینکه بخواهند مشخصات استاتیک آنرا دستخوش تغییر نمایند. Sophos Clean با ترکیب آگاهی فورنسیک، رفتارشناسی و جمع آوری تدریجی اطلاعات، به جرات موثرترین و مطمئن ترین راهکار واحد در مبارزه با بدافزارهای جدید و سمج می باشد.آنچه خوبان همه دارند


آنچه خوبان همه دارندمحافظت در برابر بدافزارهای Zero-day

Sophos Clean یک اسکنر مستقل بدافزار بوده و در هر لحظه دلخواه آماده به کار می باشد. می توانید آنرا در کنار آنتی ویروس کنونی خود بکار گرفته و از آخرین نسل بدافزارهای تکامل یافته در امان باشید.

بهره مندی از Sophos Clean با Endpoint

خاطر جمع ترین راه ممکن برای محافظت، بکار بستن بهترین راهکارهای محافظتی است. اندپوینت نسل جدید سوفوس در عین سادگی، فوق العاده پیچیده و قدرتمند بوده و می تواند در سازگاری کامل با Sophos Clean تعامل کند.Learn More