کنسول یکپارچه برای مدیریت محصولات سوفوس


امکان مدیریت واحد تمام محصولات سوفوس


کنسول یکپارچه برای مدیریت محصولات سوفوس
  • محصولات سوفوس 8
  • محصولات سوفوس 7
  • محصولات سوفوس 6
  • محصولات سوفوس 5
  • محصولات سوفوس 4
  • محصولات سوفوس 3
  • محصولات سوفوس 2
  • محصولات سوفوس 1


مدیریت تمامی محصولات شما

از یک رابط واحد


داشبورد منحصر بفرد


داشبورد منحصر بفرد 1
داشبورد منحصر بفرد
داشبورد منحصر بفرد سوفوس
داشبورد منحصر بفرد سوفوس 3

امنیت هماهنگ در سوفوسبا استفاده از Sophos Central مدیریت پلتفرم برگزیده سوفوس یعنی Synchronized Security امکان پذیر می باشد. امروزه تعداد حملات هماهنگ و زمانبندی شده بسیار بیش از گذشته شده و اکنون زمان آن فرا رسیده که سپر دفاعی شما هم چنین باشد. فناوری انقلابی سوفوس با نام Security Heartbeat از هماهنگی بین ماژول حفاظتی اندپوینت ها و فایروال اطمینان حاصل می کند و این بدان معناست که شما از حفاظت بسیار قوی تری در برابر تهدیدات پیشرفته برخوردار بوده و زمان کمتری برای واکنش به رخدادهای امنیتی صرف خواهید کرد. این راهکار به قدری ساده عمل می کند که حیرت می کنید چرا کسی قبلا آنرا بکار نگرفته است.

امنیت هماهنگ در سوفوسبه حداقل رساندن اثر تهدیدات

فایروال، اندپوینت های آلوده را بطور خودکار ایزوله کرده و در همین حین عملیات پاکسازی و از بین بردن برنامه مخرب در اندپوینت در حال انجام می باشد. این فرایند صرفه جویی قابل توجهی در وقت و هزینه های IT خواهد کرد.

جستجوی آسان

شناسایی فعال سیستم های آلوده و در معرض خطر، موارد مختلفی را از جمله نام کامپیوتر، کاربر، مسیرهای بین اندپوینت و فایروال مشخص کرده و بدین ترتیب امکان اقدام و واکنش سریع را برای شما فراهم می سازد.

شناسایی سریع تر تهدیدات

نشانه های پیشرفته ای چون ترافیک مشکوک شبکه، در سریع ترین زمان ممکن بین نسل جدید فایروال و اندپوینت به اشتراک گذاشته شده و در نتیجه حملات زودتر شناسایی و دفع می گردند.Learn More

تنها مخصوص ادمین ها نیستپورتال سلف سرویس

کاربران می توانند وارد پورتال سلف سرویس شده و کارهای مختلفی از جمله سفارشی سازی تنظیمات امنیتی، بازیابی پسورد و دریافت اطلاعیه ها را ساماندهی کنند.پورتال سلف سرویس

داشبورد همکار

سوفوس سنترال سازمان های همکار را قادر ساخته تا در آن واحد، چندین پیاده سازی مختص به مشتریان را از یک اینترفیس واحد تحت کنترل داشته، به اخطارها واکنش نشان دهند، لایسنس ها را مدیریت کنند و بروزرسانی های جدید را مدیریت نمایند.


داشبورد همکار

Get Started Today

Try Sophos Central free for 30 days.