تعامل مطمئن با بهره گیری از امکانات گسترده سوفوس

تعامل مطمئن با بهره گیری از امکانات گسترده سوفوس


در محیط های کاری امروزی، پلتفرم های مخصوص به تعامل و همرسانی اطلاعات از ضرورت های اجتناب ناپذیر هر سازمانی به شمار می آیند. سرمایه گذاری روزافزون شرکت ها و سازمان ها در امکانات موبایلیتی و پلتفرم هایی چون SharePoint خود شاهدی بر این مدعاست. اما نباید از این مسئله چشم پوشی کرد که یک چنین پلتفرم هایی، حاوی اطلاعات حساس و ارزشمند سازمان ها بوده و از این رو، هدف ایده آلی برای هکرها و مهاجمان به حساب می آیند. برای مواجهه با این مسئله، سوفوس امکانات کاملی برای محافظت از داده های حیاتی و عملیاتی سازمان شما ارائه می کند و با حفظ امنیت داده ها در اپلیکیشن هایی چون SharePoint و دستگاه های موبایل کاربران، تعاملات کاری شما را با نهایت امنیت میسر می سازد.

سوفوس و تعاملات اجتماعی

فیلترینگ پیشرفته محتوا برای داد و ستد امن اطلاعات

سوفوس با امکاناتی مختص به Microsoft SharePoint شما را بر کلیه تبادلات داده ای در حال انجام از طریق SharePoint مسلط می کند. با بهره گیری از فیلترینگ پیشرفته سوفوس، از نابودی اطلاعات و تخطی از استانداردهای قانونی جلوگیری کرده و دقیقا تعیین کنید که چه دیتایی برای اشتراک در سایت های شما مجاز می باشد. محتوای خود را بسادگی چند کلیک تحت محافظت کامل داشته و بر اساس کلیدواژه ها یا عبارات بخصوص، فیلترینگ را ساماندهی نمایید. همچنین امکان قرنطینه، مسدود کردن و جایگزینی محتویاتی که با پالیسی های تعریف شده شما مغایرت دارند، میسر می باشد.


محافظت لحظه ای در برابر تهدیدات

محافظت مخصوص سوفوس برای SharePoint پا را از آنتی ویروس های مرسوم فراتر نهاده و با قدرت گرفتن از پشتیبانی SophosLabs امنیت محیط های تعاملی شما را بصورت لحظه ای تامین می کند. فناوری منحصربفرد سوفوس با نام Behavioral Genotype قادر است رفتارهای مشکوک و مخرب را شناسایی کرده و SharePoint را در برابر آخرین تهدیدات بدافزاری، لینک های مخرب و سایر خطرات تحت وب در امان نگه دارد. نظارت و جستجوی لحظه ای و دائم به دنبال فایل ها و URL های مخرب، سایت های SharePoint، اینترانت و تمامی درگاه های شما را از آخرین خطرات موجود، مصون نگه می دارد.


سهولت بالای کاربری با امکانات گسترده مدیریتی

سهولت بالای کاربری با امکانات گسترده مدیریتی

محیط SharePoint خود را با بهره گیری از کنسول مدیریتی تحت وب محافظت کنید. در این کنسول می توانید از داشبورد مخصوص مدیریتی بصورت ریل تایم استفاده کرده و تنظیمات پالیسی، مدیریت محتویات قرنطینه و گزارش گیری را بسادگی هرچه تمام تر انجام دهید. نظارت دقیق و آنی بر تهدیدات پیشامد کرده، بررسی بازدهی فیلترینگ محتوا و وضعیت قرنطینه امکان پذیر بوده و لاگ های قابل جستجوی ثبت شده، روال های فورنسیک را به میزان چشمگیری تسریع می کنند.


تعامل با پلتفرم های مختلف

با بهره گیری از Sophos SafeGuard قادرید با خیالی آسوده از بابت امنیت اطلاعات، آنها را میان پلتفرم های Windows، Android و iOS به اشتراک گذارید، چرا که داده های شما از هر جایی که سر در بیاورند بصورت رمزگذاری شده بوده و دسترسی و استفاده غیرمجاز به محتویات آنها عملا غیر ممکن می باشد. SafeGuard داده های شما را چه در زمان اشتراک گذاری و چه پس از آپلود در ابر دنبال می کند. بدون هیچ دردسر و طبق روال همیشگی روی فایل های خود کار کنید، آنها را ویرایش کرده و به اشتراک گذارید و خاطر جمع باشید که SafeGuard بصورت نامحسوس و بدون هیچ مزاحمتی در روند عملیات، کار خود را انجام می دهد.


تعامل بر دستگاه های موبایل

Sophos Secure Workspace با تکیه بر فناوری تفکیک و محفظه بندی سوفوس، دسترسی امن شما به فایل های کاری مورد نیازتان از طریق دستگاه های موبایل میسر می باشد. با داخل و خارج از سازمان خود بدون هیچ دغدغه ای تعامل داشته در حالیکه تیم IT از بابت امنیت و رمزینگی اطلاعات کاملا آسوده خاطر است. امنیت داده های سازمانی خود را در زمان ذخیره سازی و یا هنگام همرسانی در سرویس های ابری عمومی مانند Dropbox، Google Drive و موارد دیگر، تضمین نمایید.

تعامل بر دستگاه های موبایل