سوفوس SG UTM

اکسس پوینت های وایرلس سوفوس

تنها با روشن کردن اکسس پوینت های وایرلس سوفوس، UTM های خود را به کنترلرهای قدرتمند وایرلس تبدیل نمایید.


مدیریت فوق العاده آسان شبکه بیسیم

استقرار و راه اندازی اکسس پوینت های سوفوس بسیار آسان است. راه اندازی و پیکربندی آسان این دستگاه ها شما را قادر می سازد که ظرف چند دقیقه چندین اکسس پوینت را نصب کرده و آماده عملیات کنید. کافیست اکسس پوینت را روشن کرده تا خودش بصورت اتوماتیک در لیست Sophos UTM ظاهر شود و از آنجا با چند کلیک قابل کنترل خواهد بود.


عملکرد و امنیت فوق العاده بالا در اکسس پوینت های سوفوس

با بهره برداری از مدل AP 100 آخرین نسل از اکسس پوینت های وایرلس سرعت بالا با استاندارد 802.11ac که دارای عملکردی تا سه برابر بیشتر از محصولات عادی بازار (تا 1.3 گیگابیت بر ثانیه)، در اختیار شماست. مدل AP 50 با باندها و آنتن های دوگانه خود گزینه ای ایده آل برای شبکه های چند نقطه ای یا به اصطلاح mesh networks می باشد تا توسعه WiFi به نقاطی که زیرساخت سیمی به آنها راه ندارد به سادگی و با امنیت هرچه تمام میسر گردد. لازم به ذکر است که تمامی مدل های ما از آخرین فناوری رمزگذاری یعنی WEP-2 Enterprise و IEEE 802.1X (RADIUS authentication) پشتیبانی می کنند.


اکسس پوینت های بی سیم در پنج مدل قابل تهیه می باشند : AP10، AP15، AP30، AP50 و AP100.

مدیریت فوق العاده آسان شبکه بیسیم

عملکرد و امنیت فوق العاده بالا در اکسس پوینت های سوفوس

دیوایس های اترنت راه دور (RED)

Sophos RED بلافاصله گستره شبکه شما را به مراکز و دفاتر دوردست می رساند.


با بهره گیری از Sophos RED توسعه شبکه به مکان های دیگر بسادگی میسر می شود. هیچگونه مهارت فنی در مکان مورد نظر نیاز نبوده و تنها کافیست شناسه دستگاه RED را در UTM وارد کرده و آنرا به محل ارسال کنید. به محض روشن شدن دیوایس و اتصال آن به اینترنت، بطور خودکار با UTM ارتباط برقرار کرده و یک کانکشن امن VPN را ایجاد می کند. به همین سادگی! می توانید دیوایس RED خود را به گونه ای پیکربندی نمایید که تمامی ترافیک آن به سمت UTM شما هدایت شده یا اینکه تنها ترافیک بین آفیس با شبکه اصلی را از طریق RED مسیردهی کنید و دسترسی مستقیم آفیس را به اینترنت باز بگذارید.


دستگاه های سخت افزاری RED در دو مدل قابل تهیه می باشند: RED 15 و RED 50.


عملکرد سوفوس

عملکرد و امنیت فوق العاده بالا در اکسس پوینت های سوفوس 2

Sophos UTM Manager (SUM)

مدیریت تمامی UTM های سوفوس خود را بصورت متمرکز انجام دهید.


چنانچه تعداد معدودی UTM دارید و یا از چندصد تای از آنها استفاده می کنید، سامانه مدیریت UTM های سوفوس (SUM) ساماندهی و کنترل آنها را برایتان بسادگی هر چه تمام ممکن می سازد. در واقع از طریق یک صفحه واحد به تمامی آنها تسلط داشته و هیچ هزینه اضافی بابت بهره برداری از این قابلیت بی نظیر نخواهید پرداخت.


از جمله مزایای SUM می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • مدیریت آسان چندین UTM از طریق یک کنسول واحد
  • پیکربندی پالیسی های مخصوص به فیلترینگ ایمیل، وب و شبکه بر روی چندین سایت یا برای چندین مشتری
  • در یک نظر تهدیدات و وضعیت شبکه و منابع سخت افزاری را در گستره تمام UTM های خود ملاحظه کنید
  • سرویس های امنیت شبکه و یا لایسنس های مورد نیاز برای UTM ها را در سریع ترین زمان ممکن ساماندهی نمایید

SUM را می توانید به عنوان یک نرم افزار فوق العاده کاربردی و توانمند بدون هیچگونه هزینه اضافی، روی سخت افزار یا محیط مجازی دلخواه خود اعم از VMware، Citrix، Microsoft Hyper-V و KVM نصب نمایید.


مدیریت تمامی UTM های سوفوس

عملکرد و امنیت فوق العاده بالا در اکسس پوینت های سوفوس 3

iView Reporting

اگر گزارش گیری بصورت on-box و از دستگاه ها برایتان کفایت نمی کنید می توانید با بهره گیری از iView پیشرفته ترین نوع گزارش گیری متمرکز را در اختیار داشته باشید.
سوفوس سیستم گزارش گیری تخصصی و فوق پیشرفته iView را برای افزودن بر قابلیت های گزارش گیری on-box سیستم های UTM ارائه کرده تا مشتریان با بهره مندی از آن علاوه بر اطیمنان از مطابقت کلیه روادید و فرایندهای شبکه با الزامات و استانداردهای قانونی، از امکانات دیگری چون گزارش گیری همزمان از چندین دستگاه قابل تعیین، گزینه های بسیار متعدد برای نمایش و سفارشی سازی گزارشات و قابلیت های بک آپ گیری و نگهداری طولانی مدت از تمامی گزارشات و لاگ های ایجاد شده توسط دستگاه های UTM برخوردار شوند.


از جمله امکانات Sophos iView می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • بیش از 1000 گزارش و نمایش قابل تنظیم
  • گزارش گیری هماهنگ از تمام UTM های سوفوس
  • تهیه گزارشات مرتبط با استانداردهای HIPAA، PCI DSS، GLBA و SOX
  • راه اندازی out-of-the-box و آسان و سازگاری کامل با UTM های سوفوس

iView را می توان بصورت نرم افزار قابل نصب روی سخت افزار یا محیط های مجازی مورد نظر شما اعم از VMware، Citrix، Microsoft Hyper-V و KVM نصب نمود.


امکانات Sophos iView

عملکرد و امنیت فوق العاده بالا در اکسس پوینت های سوفوس 4