کاملترین پکیج امنیتی موجود

محافظت اثبات شده از شبکه شما به شکلی ساده تر، سریع تر و بهترکاملترین پکیج امنیتی موجود

محافظت مبتنی بر Sandboxing


Sophos UTM 9.4 از اولین محصولاتی است که به فناوری پیشرفته سندباکسینگ ابری مجهز می باشد. Sandstorm سطح کاملا جدیدی از محافظت را در برابر باج افزارها و حملات هدف گیری شده ارائه می دهد. سند استورم می تواند در سریع ترین زمان و با دقت بسیار بالا تهدیدات گریزان یا evasive را به محض ورود به شبکه شما شناسایی کند. از مزایای برجسته سند استورم می توان به سه مورد اشاره نمود :

  • استفاده، راه اندازی و مدیریت آسان
  • توانمند در مسدود کردن تهدیدات گریزان
  • محافظت ساده و قدرتمند ابری

از بارزترین ویژگی های سند استورم محافظت رده سازمانی و سطح بالای آن با هزینه ای بسیار بصرفه و عملکردی بدون پیچیدگی های دست و پا گیر می باشد.

محافظت مبتنی بر Sandboxing

Sandstorm Datasheet

سهولت کاربری بالا


رابط کاربری آسان و منحصربفرد Sophos UTM برای راحتی شما طراحی شده است. می توانید در اسرع وقت از امنیت شبکه و کاربران خود آسوده خاطر شوید. فرایندهای روزمره مدیریت هیچ گاه به این آسانی قابل اجرا نبوده اند.

محافظت شبکه

محافظت شبکه

پیکربندی آسان قوانین فایروال و پوشش چند مقصد، مبدا و سرویس مختلف بعلاوه قابلیت های مسدود کردن کشورها و مناطق جغرافیایی و سامانه جلوگیری از نفوذ (IPS) از ویژگی های بی نظیر UTM های سوفوس می باشند.

کنترل اپلیکیشن

کنترل اپلیکیشن

اپلیکیشن های وب را به آسانی و بصورت از پیش یا ریل تایم، با استفاده از قابلیت flow-monitor مدیریت و کنترل نموده و مسدودسازی، شکل دهی، هدایت و تسریع ترافیک اپلیکیشن را ساماندهی نمایید.

محافظت وب

محافظت وب

امکانات پیاده سازی، تنظیمات پالیسی، ویزارد فیلتر اکشن، ابزار تست پالیسی و تهیه گزارشات جامع، از قابلیت های سوفوس در محافظت از وب می باشند.

محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات

محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات

قابلیت های Advanced Threat Protection (ATP) شامل محافظت چند لایه، سند باکسینگ انتخابی و توانایی شناسایی هاست های آلوده در شبکه شما، ویژگی های قدرتمندی برای مواجهه با تهدیدات پیچیده امروزی هستند.

اتصال دفاتر ریموت

اتصال دفاتر ریموت

دیوایس های منحصر بفرد RED را به آسانی مستقر کرده و به سرعت پیکربندی نمایید. بدین ترتیب دفاتر و شعبات دوردست و به اصطلاح ریموت با نهایت امنیت به بخشی از شبکه اصلی شما خواهند پیوست.

مدیریت آسان

مدیریت آسان

Sophos UTM بسادگی قابل بهره برداری بوده و این را باید مدیون داشبورد قابل تنظیم، انعطاف پذیر و ریل تایم آن در کنار لایسنس های ماژولار و قابلیت استفاده مجدد از اشیا یا به اصطلاح آبجکت های شبکه دانست.