وای فای سوفوس با نهایت امنیت و سهولت

Sophos Wireless بسادگی قابل پیاده سازی و مدیریت می باشد. شبکه های وایرلس شما در کوتاه ترین زمان ممکن راه اندازی شده و آماده به عملیات خواهند بود.وای فای سوفوس با نهایت امنیت و سهولت

پیاده سازی آسان سوفوس


اکسس پوینت های خود را در سه مرحله ساده نصب نمایید. ما شما را قدم به قدم در ایجاد شبکه، ثبت اکسس پوینت ها (APs) و راه اندازی در یک یا چند مکان مختلف همراهی خواهیم کرد.پیاده سازی آسان سوفوس

Download Datasheet

مدیریت متمرکز


هنگامی که اکسس پوینت های وایرلس سوفوس را با Sophos Central مدیریت نمایید، از سهولت کار با آن شگفت زده خواهید شد.مدیریت متمرکز سوفوس

Download Datasheet

طراحی در جهت کارایی


با بهره مندی از طیف متنوعی از محصولات وایرلس سوفوس، عملکردی فراتر از انتظارتان را در اختیار خواهید داشت. برای کاربرد در فضای داخل و خارج و برای هر نوع سناریوی پیاده سازی و متناسب با هر میزان بودجه، مدل های مختلفی طراحی شده است.


  • مدل های مقدماتی و مدل های رده سازمانی
  • مدل های رومیزی، دیواری و سقفی
  • AP 100X برای محیط های باز با امتیاز IP67

تسلط و وضوح بیشتر


تسلط بر تمامی اتفاقاتی که در شبکه وایرلس شما می افتد، همواره چالش پردردسری برای ادمین های IT بوده است. با بهره مندی از Sophos Wireless می توانید بسادگی ببینید که کدام کاربر و یا ترافیک بیشترین پهنای باند را مصرف کرده و در صورت لزوم اقدامات مناسب را برای ارتقای بازدهی انجام دهید.

  • مرور طبقه بندی شده مصرف وایرلس
  • شناسایی رفتارهای نامناسب کاربر
  • دید عمیق تر و طرح ریزی بهتر وایرلس
تسلط و وضوح بیشتر سوفوس 1

هات اسپات و دسترسی مهمان


فراهم کردن دسترسی کنترل شده برای ملاقات کنندگان، مهمانان و سایر کاربران موقت به شبکه شما با استفاده از امکاناتی چون رمز عبور روزانه یا سهمیه یکبار مصرف امکان پذیر می باشد. در کل می توانید تجربه استفاده کاربران مهمان از شبکه خود را همانطور که می خواهید شکل داده و از امکانات رده سازمانی و فوق العاده ایمن احراز هویت بهره مند باشید.

هات اسپات و دسترسی مهمان در سوفوس
شناسایی اکسس پوینت های مخرب در سوفوس

شناسایی اکسس پوینت های مخرب


اکسس پوینت های قابل اعتماد و غیر قابل اعتماد شبکه خود یا نزدیک به آن را طبقه بندی کنید. تهدیدات ناشی از حملات تغییر ظاهر داده مانند evil twins که کارشان فریب کاربران برای اتصال به یک شبکه نا امن می باشد، توسط قابلیت Rogue AP Detection خنثی می شوند.

مقیاس پذیری وایرلس


با بهره گیری از Sophos Wireless توسعه محدوده شبکه شما به سادگی افزودن یک اکسس پوینت اضافی خواهد بود. سوفوس به لطف معماری مبتنی بر ابر، مقیاس پذیری فوق العاده ای برای شبکه مهیا نموده و تطبیق سریع شبکه شما را بر اساس نیازهای کاریتان ممکن می سازد.


مقیاس پذیری وایرلس

Need assistance planning your deployment? Your Sophos Partner is happy to help.

طرح ریزی پایگاه ها


سوفوس در طرح ریزی مراکز به شما کمک می کند. چندین پایگاه درست کرده و نقشه های هر طبقه را آپلود نمایید. طرح های تصویری را که در بر گیرنده مکان ایده آل اکسس پوینت ها و میزان پوشش در هر طبقه است، پیش از استفاده از ابزارهای پیشرفته تر نقشه کشی دریافت کنید و مورد بررسی قرار دهید.


  • مشاهده چندین پایگاه با استفاده از Google Maps (در چین قابل استفاده نمی باشد)
  • از اکسس پوینت های واقعی یا شبیه سازی شده روی نقشه طبقات استفاده کنید
  • پیش از آغاز نقشه کشی کامل پایگاه، دید درستی نسبت به محل قرار گیری سیستم ها بدست آورید
طرح ریزی پایگاه ها در سوفوس

Sophos Wireless به رشد خود ادامه می دهد


معماری ابری ما را قادر می سازد تا به نسبت شیوه های مرسوم توسعه نرم افزاری، در زمانی به مراتب کوتاه تر، امکانات و قابلیت های پیشرفته را به سرویس های خود اضافه کنیم. این بدان معناست که امروزه هر سرمایه گذاری که بکنید، در جای خود متوقف نشده و به رشد و توسعه بیشتر ادامه خواهد داد. فناوری وایرلس امکانات و پتانسیل های بسیاری برای افزودن قابلیت Synchronized Security با راهکارهای مخصوص موبایل و اندپوینت در آینده ایجاد می کند.
گزینه های پیاده سازی


برای اکسس پوینت ما یک پورتفوی واحد را به شما ارائه می کنیم که به دو شیوه متفاوت، قابل مدیریت و پیاده سازی می باشد. شما کدامیک را انتخاب می کنید ؟


سوفوس SG UTM or XG Firewall

SG UTM or XG Firewall


راهکاری یکپارچه برای مدیریت و ایمن سازی شبکه های سیمی و بیسیم شما همراه با محافظت پیشرفته از وب، ایمیل، مقابله با تهدیدات و بسیاری موارد دیگر.
سوفوس Central

Sophos Central


یک پلتفرم واحد میزبانی شده که به آسانی تغییر مقیاس داده و تمامی ویژگی های یک محیط انعطاف پذیر مدیریت شده ابری را در خود جای داده است.