محافظت پیشرفته وب در نهایت سادگی

نهایت امنیت، کنترل و تسلط بر وب در اختیار شماست. راهکاری موثر، مقرون بصرفه و براحتی قابل استفاده که از سرعتی برق آسا برخوردار بوده و ذره ای کاربران را کند نخواهد کرد.


محافظت پیشرفته

با پیشرفته ترین سپر محافظتی به مقابه با باج افزارها و تهدیدات هدف گیری شده بروید.

NEW

سوفوس سنداستورم

فناوری تازه سوفوس موسوم به سنداستورم (طوفان شن) راهکارهای امنیتی مرسوم را درنوردیده تا محافظت در برابر باج افزارها و حملات هدف گیری شده را به سطح تازه ای ارتقا دهد. سند استورم را می توان به عنوان مکملی برای دستگاه های مختص به وب سوفوس دانست که قادرند با سرعتی چشمگیر در برابر اینگونه تهدیدات به اصطلاح گریزان (evasive) واکنش نشان داده و آنها را تشخیص داده و مسدود سازند. این امر با آخرین نسل از فناوری سند باکس مبتنی بر ابر (Cloud-based Sandboxing) میسر شده است.

SophosLabs Threat Intelligence

محافظت قابل اتکا و مطمئن محصولات ما در برابر تهدیدات پیشرفته، ناشی از تلاش های شبانه روزی تیم تحقیقاتی اختصاصی سوفوس می باشد که همواره سعی می کنند تا یک قدم از تهدیدات در حال تکامل امروزی جلوتر باشند.


محافظت پیشرفته در برابر بدافزارهای وب

سوفوس تنها برندی است که از ترفند های ریل تایم فوق پیشرفته ای چون شبیه سازی JavaScript، آنالیز رفتاری، بررسی حساس به محتوا و آنالیز داینامیک URL برای ترافیک HTTP و HTTPS استفاده می کند.


محافظت زنده از وب

بروزرسانی های پیوسته و دائمی سیستم های امنیتی در برابر malware hosting، phishing و سایت های توزیع کننده و پروکسی های بی نام کننده و خطرساز، توسط SophosLabs فراهم می شود و تنها سوفوس است که از طریق شبکه Live Protection این آپ دیت ها را بصورت زنده در اختیار مشتریان می گذارد.

محافظت پیشرفته با سوفوس

مالکیت آسان

 • پیاده سازی آسان

  با بهره برداری از Sophos Web Appliance راه اندازی سیستم و AD synchronization به ساده ترین شکل ممکن میسر شده است.

 • مدیریت آسان

  تمامی روتین های روزمره کاملا بهینه سازی شده و شما می توانید هر کاری را اعم از تغییر پالیسی یا اجرای یک پروسه گزارش گیری تنها با چند کلیک به انجام رسانید.

 • نظارت از راه دور

  سیستم های شما در بیست و چهار ساعت شبانه روز قابل مانیتورینگ می باشد. این سرویسی است که بطور اختصاصی توسط سوفوس ارائه می شود. اگر هر گونه مشکلی با Sophos Web Appliance حادث شود، ما پیش از شما مطلع شده و قبل از آنکه بخواهید با ما تماس بگیرید، اشکال را برطرف کرده ایم.


محافظت در تمام نقاط با سوفوس

محافظت در تمام نقاط

برای هر کاربر، در هر مکان و یا هر دیوایس


سیستم های مختص به وب سوفوس از هماهنگی و سازگاری بی نظیری با Sophos Secured Windows Endpoints برخوردار بوده و از کاربران خارج از پایگاه محافظت می کنند. وقتی این کاربران مکان شبکه محلی را ترک می کنند، Sophos Endpoint وارد عمل شده و در هر جایی که بروند آنها را تحت پوشش خود دارد. بروزرسانی پالیسی ها و فعالیت های آنلاین کاربران بطور اتوماتیک با یکدیگر سینک شده و بدین شکل بازدهی امنیتی بسیار بهتری بوجود می آید.

سرعت برق آسا

محافظت شفاف و بی تاثیر بر سرعت مطلوب کاربران


سرعت برق آسا با سوفوس

سیستم های وب سوفوس

برای اطمینان از دستیابی به بالاترین کارایی ممکن راه درازی آمده ایم. برای سوفوس بسیار ارزشمند است که کاربران و اپلیکیشن های حساس عملیاتی شما با کمترین تاخیر محسوس و بدون لگ مشغول کار باشند.

مشاهده آنی

درگاه وب یا وب گیت وی سوفوس با تکیه بر زیرساخت ابری این کمپانی که در سراسر جهان مستقر شده، نیازهای شما را به گزارشات big data بدون نیاز به سرورهای onsite یا بار اضافی مدیریتی تامین کرده است. نهایت بهره برداری را از دید عمیق خود به آنالیزهای شبکه، اپلیکیشن ها و تهدیدات موجود به عمل آورده و داده های حساس خود را حفظ کنید، هزینه ها را کنترل نمایید و با الزامات قانونی مطابقت داشته باشید.

دید دقیق و بلافاصله از :

 • ترافیک و کارایی
 • رویدادهای امنیتی، تخطی های پیش آمده از پالیسی و کاربران پر خطر
 • بازدهی و مسئولیت ها
 • اپ های مورد استفاده کاربران

بهره برداری از :

 • پارامترهای قابل تنظیم گزارش گیری
 • گزارشات زمان بندی شده و خودکار
 • اکسپورت گزارشات به CSV یا PDF
Sophos Web Gateway Datasheet

کنترل های دقیق

نهایت تسلطی که بر پالیسی ها نیاز دارید تا بازدهی کاربران آنلاین خود را تضمین کنید


کنترل های دقیق با سوفوس 1

تمام ابزارهای و امکاناتی که برای تنظیم پالیسی ها در راستای رعایت قوانین و مطابقت با الزامات رسمی، مدیریت و تضمین بازدهی پرسنل و بهینه سازی مصرف پهنای باند مورد نیازتان است در اختیار خواهید داشت.

کنترل های دقیق با سوفوس 2

چه اینکه هدفتان صرفا مسدود کردن محتوای نامناسب باشد، یا بخواهید پارامترهای پیشرفته تری را مانند سهمیه زمانی یا پهنای باند در پالیسی ها کنترل کنید، سوفوس نیازتان را برآورده می کند. از لیست های مفصلی که شامل طبقه بندی های مختلف می باشند استفاده کنید و بسرعت و بسادگی، پالیسی هایی را بر اساس کاربر یا گروه ایجاد نمایید. سپس می توانید پالیسی های انتخاب شده را بر حسب نیاز خود در هر زمانی سفارشی سازی نمایید.

کنترل های دقیق با سوفوس 3

اگر به کنترل دقیق اپلیکیشن های تحت وب نیاز دارید، می توانید با خیالی آسوده از امکانات اختصاصی جدیدی که برای اپلیکیشن های اجتماعی مانند Facebook، YouTube و بسیاری موارد دیگر طراحی و ایجاد شده اند استفاده نمایید.


از دیگر مزایای فراهم شده برای شما این است که کاربرانتان نمی توانند با استفاده از پروکسی های بی نام کننده یا دستکاری تنظیمات موبایل ها و دیوایس هایشان، بسادگی پالیسی ها را دور زده و به اصطلاح bypass کنند.


سوفوس و کنترل های دقیق