رمزگذاری هماهنگ فایروال سوفوس


Try For Free

محافظت خودکار سوفوس از داده ها در همه جا


با بهره گیری از سوفوس SafeGuard داده ها به محض تولید، رمزگذاری می شوند و در حقیقت با وجود رمزگذاری همیشه فعال، می توانید از تعاملی کاملا ایمن با سایرین برخوردار شوید. رمزگذاری هماهنگ یا Synchronized Encryption داده های شما را بشکلی پویا و هوشمندانه محافظت می کند چرا که همواره در حال نظارت بر اعتبار و هویت کاربر، اپلیکیشن و بررسی سلامت دیوایس مورد استفاده می باشد.


رمزگذاری فول دیسک


استفاده از این شیوه، رمزگذاری کل فضای دیسک را با استفاده از برنامه هایی چون BitLocker مخصوص Windows و FileVault مختص به Mac امکان پذیر کرده و شما را از یک فناوری تعبیه شده در کالبد سیستم عامل بهره مند می سازد. با SafeGuard Management Center کلیدها و امکانات ریکاوری را بسادگی هرچه تمام مدیریت کنید. حتی بازهم برای اینکه کارتان را راحت تر کنید این امکان بوجود آمده که BitLocker ویندوز را از طریق Sophos Central مدیریت و کنترل نمایید.

رمزگذاری فایل


فایل ها را بصورت مجزا رمزگذاری کنید و خیالتان راحت باشد که این فایل ها بهر جایی که منتقل شوند، چه در فولدرهای اشتراکی، چه حافظه های USB و یا بر روی ابر، به همین صورت رمزگذاری شده باقی خواهند ماند.

محافظت خودکار سوفوس از داده ها در همه جا

خودکار و نامحسوس


کلیه فرایندهای رمزگذاری، رمزگشایی و دسترسی به اطلاعات، برای کاربر نهایی نامحسوس و خودکار بوده و بدین صورت است که محافظت از اطلاعات هیچگونه تاثیری بر روال های کاری نخواهد گذاشت.


کارها مثل سابق است

درست مثل همیشه، یک فایل رمزگذاری شده را باز کنید، ویرایش کنید و به اشتراک بگذارید.


اشتراک با خارج از شبکه

بسادگی و تنها با یک کلیک برای فایل هایتان رمزعبور بگذارید.

رمزگذاری، رمزگشایی و دسترسی به اطلاعات سوفوس به صورت خودکار و نامحسوسبا تمامی پلتفرم ها و دیوایس ها تعامل داشته باشیدفایلی را در Mac رمزگذاری کرده و در Windows باز کنید. هیچ کاری ندارد چرا که ما با همه دیوایس ها سازگار هستیم.

محافظت ریل تایم


SafeGuard با برقراری اتصال میان Sophos Endpoint Protection و Sophos Mobile Control رمزگذاری هماهنگ را امکان پذیر می کند. ایجنت محلی SafeGuard به Security Heartbeat که بیانگر وضعیت سلامتی اندپوینت مربوطه است، گوش فرا داده و محافظتی اتوماتیک و فعال را ایجاد می نماید.

با تمامی پلتفرم ها و دیوایس ها تعامل داشته باشید

جلوگیری از نابودی اطلاعات


اطلاعات خود را بشکلی کاملا هوشمندانه در برابر سرقت، بدافزارهای هک کننده و از بین رفتن های تصادفی ایمن نگه دارید. داده های شما بصورت خودکار رمزگذاری می شوند و در هر شرایطی در این حالت باقی می مانند، حتی اگر به اشتراک گذاشته شده و یا روی ابر یا یک سیستم file-sharing قرار گیرند.

اشتراک گذاری محتوا با نهایت امنیتCloud در سوفوس

Cloud

اطلاعات را بر روی ابر و در حال انتقال ایمن ساخته و دسترسی سریع و بی عیب و نقصی را به آنها فراهم آورید.

External Sharing در سوفوس

External Sharing

تنها با یک کلیک، برای فایل پسورد گذاشته و آنرا در یک پوشش ایمن HTML 5 قرار دهید.

سوفوس Mobile Control

Mobile

فایل های شما با استفاده از Sophos Mobile Control روی تمامی دیوایس های Windows، iOS و Android در امنیت کامل خواهند بود.

مدیریت رمزگذاری فول دیسک با استفاده از Sophos Centralآسان ترین راه برای مدیریت رمزگذاری کامل دیسک با استفاده از BitLocker، بهره گیری از Sophos Central Device Encryption می باشد. بدین ترتیب مزایای بسیاری از جمله تنظیم سریع پالیسی (حداکثر با سه کلیک)، عدم نیاز به نصب سرورهای مدیریت کلید، قابلیت های گزارش گیری و انطباق با مقررات و امکان بازیابی کلید بصورت سلف سرویس، در اختیار کاربران خواهد بود. نصب و راه اندازی با بکارگیری رابط مدیریتی تحت وب Sophos Central در کمتر از چند دقیقه انجام پذیر خواهد بود.

مدیریت رمزگذاری فول دیسک با استفاده از Sophos Central

مطابقت با قوانین، گزارش گیری و مدیریتامکانات ارائه شده برای کنترل متمرکز، به شما در مطابق با استانداردهای امنیت اطلاعات یاری رسانده و از دسترسی های غیرمجاز به داده ها جلوگیری می کند.


  • دریافت گزارشات جامع و کامل بلافاصله و در هر زمان دلخواه
  • مدیریت role-based و امکان تفکیک اختیارات و سطح دسترسی برای ادمین های مختلف
  • انجام کارهای بحرانی نیازمند به تایید و اجازه دو مسئول امنیتی معین
  • ذخیره، تبادل و بازیابی کلیدها با نهایت امنیت بین دیوایس های مختلف
  • تنظیم و اعمال پالیسی های مخصوص گروه یا مختص به دیوایس از یک کنسول مرکزی
مطابقت با قوانین، گزارش گیری و مدیریت