امنیت Office 365
با استفاده از Sophos Central

بدون سرور، بدون بدافزار، بدون نگرانی

چگونگی ایمن سازی آفیس 365


آفیس 365 ابزاری فوق العاده کاربردی و مفید برای بهره وری سازمان ها و شرکت ها بوده و مایکروسافت هم سطح بالایی از امنیت را برای داده های مستقر در ابر مشتریان فراهم آورده است. با این وجود هنوز نیاز به محافظت از پیوستگی سرویس ایمیل وجود دارد، چرا که احتمال می رود در مواقعی سرورهای مایکروسافت قطع شده و از دسترس خارج شوند. از سویی دیگر در خارج از پلتفرم ابری، کاربران، ورک استیشن ها، سرورها و داده های شما نیاز به محافظت دارند.

ایمن سازی آفیس 365
معرفی سوفوس سنترال

معرفی سوفوس سنترال


سوفوس سنترال یک پلتفرم امنیتی متمرکز با مدیریت ابری است که با بهره گیری از آن، تمامی نیازهای حفاظتی و امنیتی به ساده ترین شکل ممکن و در یک پکیج واحد ساماندهی می شوند. درست همانند آفیس 365، شما از تمامی قابلیت های یک پلتفرم ابری برخوردارید. به هیچ گونه ارتقای سخت افزاری یا سرور جدیدی نیاز نخواهید داشت و هیچ هزینه ای بابت تعمیر و نگهداری نمی پردازید. تنها محافظتی آسان، موثر و بی دردسر برایتان امکان پذیر می شود.
اکنون می توانید این امنیت مستحکم و خلل ناپذیر را در سرتاسر سازمان خود تعمیم داده و برای کنترل و محافظت انواع و اقسام عناصر از جمله ایمیل، دستگاه های موبایل، وب، وای فای، رمزگذاری، سرورها و شبکه، در هر زمان و به هر نحوی که دلخواهتان است استفاده نمایید.سامانه Sophos Email، آفیس 365 را به شکلی مطمئن در برابر بدافزار، اسپم و حملات فیشینگ در امان نگه می دارد. استفاده و راه اندازی آن بسیار ساده می باشد و همین که با Azure AD Connect سازگاری دارد، شاهدی بر سهولت کاربری آن می باشد. در صورتی که آفیس 365 به ناگهان دچار مشکل و قطعی شود، ایمیل های شما بصورت اتوماتیک صف شده و تا زمان بالا آمدن دوباره سرور آماده به ارسال می مانند. همچنین صندوق پست یا اینباکس اضطراری (emergency inbox) به کاربران امکان مشاهده ایمیل های سازمان را می دهد.


ایمیل 2

Sophos Web Gateway مکمل آفیس 365 می باشد و به شما امنیت رده سازمانی یک گیت وی ایمن را به همراه سهولت سوفوس سنترال ارائه می کند. پیاده سازی آسان و مدیریت بی دردسر در کنار قابلیت های محافظتی در برابر آخرین تهدیدات امروزی و همچنین امکانات گزارش گیری از big data از دیگر ویژگی های آن می باشند. امکانات گسترده کنترل و اعمال پالیسی های وب که توسط این گیت وی ارائه می شود، مدیریت انواع و اقسام دستگاه ها را از پی سی و مک گرفته، تا کروم بوک ها و دستگاه های موبایل در هر جایی که به شبکه دسترسی داشته باشند، امکان پذیر کرده است.


وب 2

از آخرین امکانات امنیتی برای محافظت از اندپوینت ها و سرورهای خود در برابر آخرین بد افزارها و باج افزارها برخوردار شوید. ایجنت های امنیتی اصطلاحا سبک وزن (lightweight agents) بدین معنا هستند که شما از نهایت محافظت با کمترین تاثیر بر پرفورمانس سیستم برخوردار خواهید بود. همچنین به عنوان بخشی از کنسول مدیریتی واحد سوفوس سنترال، ایجاد و مدیریت پالیسی های شما برای کاربران و سرورها، بسیار آسان و سریع خواهد بود.


اندپوینت ها و سرورها 2

Encryption آسان ترین راهی است که می توانید از طریق کنسول تحت وب و آسان سوفوس سنترال، رمزگذاری کامل دیسک را با Windows BitLocker بصورت متمرکز مدیریت کنید. پیکربندی و پیاده سازی در کمتر از چند دقیقه انجام شده و تعریف پالیسی ها با نهایت سه کلیک انجام می شوند و هیچ سروری برای نصب وجود ندارد. با امکان ریکاوری کلید به صورت سلف سرویس برای کاربران و قابلیت های گزارش گیری به منظور مطابقت با استانداردهای رسمی، Sophos Central Device Encryption مکملی فوق العاده قدرتمند برای استراتژی های محافظتی هر سازمان به شمار می آید.


رمزگذاری 2

مدیریت آسان با سوفوس سنترال


لزومی ندارد که کار مدیریت پیچیده و دشوار باشد. سوفوس سنترال از طریق یک رابط کاربری فوق العاده آسان، شما را به تمامی زیر و بم شبکه مسلط می سازد. یک کنسول واحد برای همه نیازها، گزارشات، مدیریت و اعمال واکنش های لازم، در اختیار شما قرار دارد.


مدیریت آسان با سوفوس سنترال 1
مدیریت آسان با سوفوس سنترال 2
مدیریت آسان با سوفوس سنترال 3