راهکارهای سوفوس، هم راستا با ابتکار عمل شما در دنیای IT

تمامی امکانات IT خود را با محصولات سوفوس ایمن سازید

مهاجرت ابری


اگر مشغول ایجاد و توسعه یک اپلیکیشن ابری هستید و یا می خواهید بار کاری خود را به پلتفرم ابری منتقل سازید، سوفوس محصولات امنیتی بهینه و بخصوصی برای محیط های ابری شما ارائه کرده است.

ادامه بیشتر

محافظت از داده ها با سوفوس


داده های سازمانی حساس را، مستقل از اینکه به کجا انتقال می یابند، بر چه وسیله ای ذخیره می شوند یا توسط کدام یک از اپلیکیشن های ابری به اشتراک گذاشته می شوند، در محافظت کامل داشته باشید.

ادامه بیشتر

مقابله با تهدیدات در سوفوس


شبکه و اندپوینت های خود را با استفاده از یک رویکرد حفاظتی چندلایه، در برابر تهدیدات پیشرفته امروزی مصون نگه دارید.

ادامه بیشتر

آفیس 365


با محافظت از کاربران در برابر بدافزارها و اسپم ها، حرکت خود را به سمت Office 365 تکمیل نموده و از پیامدهای قطعی و از دسترس خارج شدن سرورهای مایکروسافت در امان باشید.

ادامه بیشتر

موبایلیتی و کاربری سیار


امنیت دستگاه های موبایل را تامین کنید و از داده های سازمانی خود بدون ذره ای کند کردن سرعت کاربران محافظت نمایید. با امکانات سوفوس می توانید داده های شخصی و سازمانی را بر روی دستگاه های موبایل کاربران تفکیک کنید.

ادامه بیشتر

تعاملات اجتماعی


با کاربران داخلی، شرکا و مشتریان خود روی تمامی پلتفرم ها از SharePoint گرفته تا دستگاه های موبایل، بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی در مورد امنیت داده ها، ارتباط و تعامل داشته باشید.

ادامه بیشتر

مجازی سازی


امنیت دسک تاپ ها و سرورهای مجازی تان را با استفاده از راهکار اسکن بدون ایجنت یا راهکار امنیت اندپوینت های سوفوس که بطور خاص برای محیط های مجازی بهینه شده اند، تامین سازید.

ادامه بیشتر