سوفوس INTERCEPT x

گزارش گارتنر پلتفورم endpoint protection سوفوس را پیشرو معرفی میکند.

سوفوس در بالاترین حد از نمودار فارستر و به عنوان بهترین تامین کننده ی endpoint رتبه بندی شده است

باج افزارها را پیش از گروگان گرفتن فایل های شما متوقف کنید


امروزه باج افزارها در میان تمامی بدافزارهای دیگری که سازمان ها را مورد حمله قرار می دهند، رتبه اول را از آن خود دارند. این نوع از بدافزار، فایل های شما را رمزگذاری کرده و نگه می دارد، تا زمانی که به اصطلاح باج و هزینه مورد نظر پرداخته شود. چنین رخدادی ضربه نامطلوب و جبران ناپذیری به بهره وری کسب و کارها وارد می کند. سوفوس Intercept X دارای قابلیتی موسوم به CryptoGuard می باشد که قادر است از رمزگذاری ناگهانی و ناخواسته داده ها توسط باج افزارها جلوگیری نماید. به محض اینکه باج افزار شناسایی و متوقف شود، CryptoGuard فایل های شما را به حالت اولیه شان باز می گرداند.


ادامه بیشتر ...
باج افزارها را پیش از گروگان گرفتن فایل های شما متوقف کنید

آنالیز ریشه ای دید عمیقی از ماهیت تهدیدات فراهم می کند


شما مورد حمله قرار گرفته اید! بدافزار مخرب چطور وارد سیستم شده است، کجا رفته، چه چیزی را تغییر داده و از همه مهمتر، الان چه باید کرد؟ مشکل را به ما بسپارید.


آنالیز دقیق و با جزئیات کامل، تمامی علل و رخدادهای منجر به حمله را در کنار راه های نفوذ آلودگی روشن کرده و برای از بین بردن آلودگی و ترمیم آسیب های وارد شده، دستورالعمل های جامعی ارائه می کند تا علاوه بر برطرف شدن مشکل فعلی، آسیب پذیری ها و شکاف های امنیتی شما مرتفع گردند.

آنالیز ریشه ای تهدیدات با سوفوس 2

جلوگیری از بهره برداری غیرمجاز و توقف تهدیدات مدرن


فناوری های نوین Sophos Intercept X به گونه ای طراحی شده اند که جلوی مهاجم را پیش از آنکه فرصتی برای آغاز حمله پیدا کند سد نمایند.


بجای بررسی نمونه میلیون ها بدافزار شناخته شده، Intercept X ترفند بهتری بکار می گیرد. بدین شکل که روی تکنیک ها و راه های شیوع بدافزارها متمرکز می شود و بهمین دلیل متوقف کردن حملات zero-day بدون نیاز به آشنایی اولیه با آنها، امکان پذیر خواهد بود.


ادامه بیشتر ...
فناوری های نوین Sophos Intercept X 2

به دور از هر گونه ویروسهمراه با Intercept X یک ویروس کش قدرتمند توسط سوفوس فراهم شده است. در حالیکه اکثر ویروس کش های قدیمی تنها پاکسازی فایل های مخرب بدافزار را به انجام می رسانند، Sophos Clean پا را فراتر گذاشته و تمامی کدها و کلیدهای رجیستری را که توسط بدافزار ساخته شده پاکسازی می کند. درست مثل اینکه سیستم شما هرگز به هیچگونه ویروسی آلوده نشده باشد.


* Sophos Clean هم بصورت همراه با Intercept X و هم به عنوان یک محصول مجزا قابل بهره برداری است.


Run Free Scan
ویروس Sophos Clean 2

نظر ESG Lab در مورد Intercept X


از نقطه نظر ESG Lab می توان Intercept X را یک راهکار آسان و ایده آل برای یک جنرالیست IT به حساب آورد در حالیکه کارایی و امکانات پیشرفته آن برای یک آنالیزور متخصص IT هم کارساز و جوابگو می باشد.Get the Paper
نظر ESG Lab در مورد Intercept X