امنیت ایمیل بسادگی تمام

بدون اسپم، بدون بدافزار، بدون اشکال

امنیت آسان ایمیل

سوفوس یک نام شناخته شده در حوزه مبارزه با تهدیدات است. شبکه جهانی لابراتوارهای سوفوس با نام SophosLabs بطور پیوسته فراهم کننده آخرین بروزرسانی ها و اطلاعات از حملات بدافزار، کمپین های فیشینگ و وب سایت های آلوده می باشند.

امنیت آسان ایمیل 1
امنیت آسان ایمیل 2
امنیت آسان ایمیل 3

محافظت در برابر بدافزار و فیشینگ

 • با نظارت بر تمامی ایمیل هایی که حاوی محتویات، ضمیمه ها و یا URLهای مشکوک هستند، بازدهی پرسنل تضمین می شود.
 • بهره مندی از جدیدترین فناوری آنتی ویروس و تشخیص فیشینگ که بطور پیوسته برای شناسایی آخرین تهدیدات بروزرسانی می شود.
 • فناوری آنتی اسپوفینگ (Anti-spoofing) برای جلوگیری از رسیدن ایمیل های فیشینگ و مبدل به کاربران شما

جلوگیری از اسپم و ایمیل های نامطلوب

 • فیلترینگ مبتنی بر اعتبار، بیش از 99 درصد اسپم ها را در گیت وی متوقف کرده و از مصرف بیهوده پهنای باند شما جلوگیری می کند.
 • موتور آنتی اسپم باقی اسپم ها را خصوصا آنهایی که حاوی حملات فیشینگ هستند شناسایی می کند.
 • فیلتر ایمیل های ورودی با استفاده از پیشرفته ترین متدهای شناسایی و پشتیبانی از زبان های متعدد.

امنیت اپلیکیشن های ضروری مانند Exchange، Office 365، G Suite و بسیاری موارد دیگر

انتقال ایمیل به پلتفرم ابری، به معنای کاهش امنیت شما نمی باشد. در واقع شما با این کار تحت حمایت شبکه سراسری SophosLabs قرار گرفته و از بالاترین سطح امنیت برخوردار می شوید. همچنین در صورت بروز اشکال در سرویس های مایکروسافت، ادامه کار سرویس ایمیل شما تضمین شده خواهد بود.

 • راه اندازی سریع و آسان با هماهنگ سازی دامنه، گروه و کاربر
 • قابلیت Email spooling از قطع در سرویس های ایمیل جلوگیری کرده و با Sophos Email ایمیل های شما را بعد از فعال شدن دوباره سرویس و پیش از ارسال اتوماتیک صف می کند.
 • اجازه ورود به کاربران شما با استفاده از حساب کاربری Sophos Central Self-Service آنها
انتقال ایمیل به پلتفرم ابری

پیاده سازی و مدیریت آسان

پیاده سازی آسان

تنها کاری که لازم است انجام شود، ایجاد یک تغییر ساده در MX record بوده تا مسیر ایمیل به سمت Sophos Central هدایت گردد. کاربران و میل باکس های آنان را به سادگی هرچه تمام با استفاده از Active Directory Sync یا Azure Active Directory Sync tool انتقال دهید.

مدیریت آسان

تمامی روال های روزمره بهینه و کاملا قابل فهم شده اند. برای انجام هر یک از کارهای روتین از جمله تغییر در پالیسی یا بررسی ایمیل های قرنطینه شده تنها چند کلیک فاصله خواهید داشت.

پیاده سازی آسان sophos

ایمیل های تان با Email Continuity همیشه در امان خواهند بود

وقتی ایمیل سرور شما دچار اشکال شود، برق قطع شود یا وقفه ای در سرویس ابری ایجاد گردد، Sophos Email بطور خودکار تمام ایمیل های ورودی شما را صف کرده و تا زمان فعال شدن دوباره سرور نگه می دارد. در این مرحله تمامی ایمیل ها با همان ترتیبی که آمده اند، در سلامت کامل به شما ارسال می شوند.

جلوگیری از downtime با :

 • اخطارهای اتوماتیک در صورت ارسال نشدن ایمیل
 • قابلیت spooling برای انتقال ایمیل ها، گم نشدن هیچ یک از ایمیل ها را تضمین می کند
 • اینباکس اضطراری و امکان دسترسی به ایمیل کمپانی (بزودی)
ایمیل های تان با Email Continuity همیشه در امان خواهند بود

محافظت آنی

Sophos Email با برخورداری از تنظیمات امنیتی پیشفرض محافظت از اینباکس ها و ایمیل های شما را بلافاصله آغاز می کند. می توانید آستانه فیلترینگ خود را تنظیم کرده و در کل هر چه که مد نظرتان باشد با چند کلیک قابل انجام خواهد بود.

محافظت آنی با سوفوس

SophosLabs

به متخصصان امنیتی اعتماد کنید

SophosLabs 1

لابراتوارهای ما در استرالیا، مجارستان، انگلیس و کانادا، بلافاصله و در تمام سال در برابر تهدیدات جدید و تقاضاهای مشتریان پاسخگو می باشند.

SophosLabs 2

محافظت زنده و آنتی اسپم زنده شما را از یک محافظت همه جانبه ریل تایم و همیشگی بهره مند می کند.

SophosLabs 3

سامانه تخصصی ما در تحلیل big-data هر روزه میلیون ها ایمیل، URL و فایل را آنالیز می کنند.

پورتال سلف سرویس و آسان برای کاربران

پورتال سلف سرویس سوفوس به کاربران کمک می کند تا خودشان بسادگی و در کوتاه ترین زمان مشکلشان را برطرف کنند. بدین ترتیب بار کاری هلپ دسک شما به شدت پایین خواهد آمد. این پورتال به کاربران اجازه می دهد که ایمیل های قرنطینه را بررسی کرده و آنهایی را که به اشتباه به عنوان اسپم مشخص شده اند آزاد سازند. همچنین می توانند با ایجاد لیست سفید ارسال کنندگان قابل اعتماد، از قرنطینه شدن ایمیل های ارسالی آنان جلوگیری نمایند.

دسترسی به قرنطینه

کاربران نهایی می توانند به پیغام های قرنطینه شده خود دسترسی داشته باشند. آنها می توانند وارد پورتال شده یا با کلیک بر روی خلاصه قرنطینه، ایمیل ها را مشاهده کنند. کاربران شما می توانند بسرعت پیش نمایش ایمیل های قرنطینه شده را ملاحظه کنند و آنها را حذف کرده و یا آزاد سازند.

دسترسی به قرنطینه

قسمتی از سوفوس سنترال

تمام ابزارهای امنیتی شما در یک مکان

سوفوس سنترال یک رابط کاربری واحد می باشد که شما را در مدیریت تمام یا قسمتی از امکانات امنیتی خود یاری می رساند. در واقع شما از یک پلتفرم واحد و همواره آپدیت برخوردار خواهید بود که کار با آن بسیار ساده و قابل فهم است.

Synchronized Security با فناوری جدید

Security Heartbeat

حملات پیشرفته امروزی به نسبت گذشته فوق العاده هماهنگ تر شده اند. ابزارهای دفاعی شما هم باید اینگونه باشد. فناوری انقلابی سوفوس با نام Security Heartbeat تمام نقاط تحت حفاظت را به یکدیگر متصل کرده و میان آنها امکان گفتگو و مبادله اطلاعات امنیتی ایجاد می کند. هم اکنون این قابلیت برای اندپوینت ها و فایروال آماده شده است و بزودی نوبت ایمیل هم خواهد رسید.

قسمتی از سوفوس سنترال