محافظت از داده ها با سوفوس

محافظت از داده ها با سوفوس

سوفوس در هر زمان و مکان ممکن به محافظت از داده های شما میپردازد.

تماس با ما

اطلاعات را می توان ارز رایج سازمان های امروزی به حساب آورد و طبیعی است که امنیت چنین دارایی با ارزشی، دغدغه اصلی آنها باشد. این مسئله با رواج یافتن روزافزون دستگاه های موبایل و تولید و استفاده از داده های سازمانی بر روی آنها، هر روزه پر رنگ تر و جدی تر می شود. چرا که در شرایط امروزی، ریسک از بین رفتن داده ها بشکل نمایی و تصاعدی در حال افزایش است. برای همین منظور سوفوس راهکاری کامل و جامع را برای محافظت از اطلاعات بر روی چندین دیوایس و سیستم عامل مختلف ارائه کرده است. داده های شما چه بر روی لپ تاپ، دستگاه موبایل و یا روی پلتفرم ابری باشند، سوفوس آنها را بدون کوچکترین تاثیر منفی بر کارایی و تجربه کاربری، محافظت خواهد کرد.

سوفوس و محافظت از داده ها

محافظت با رمزگذاری در سوفوس

راهکارهای محافظتی سوفوس داده های شما را بر روی موبایل، کامپیوترهای خانگی و یا فلش های USB و یا بر روی ابر، با استفاده از رمزگذاری بصورت نامحسوس یا در اصطلاح transparent encryption محافظت می کنند. با بهره گیری از Sophos SafeGuard بر تمامی تعاملات و داده و ستدهای درون سازمان خود، تسلط و کنترل کامل داشته باشید. این شیوه محافظتی پا را فراتر از راهکار قدیمی folder permission گذاشته و تضمین می کند که تنها افراد مجاز قادر به دسترسی به فایل های مورد نظر خواهند بود و در عین حال امکان مدیریت نسخه های پشتیبان فایل ها برای تیم IT وجود خواهد داشت.


محافظت از داده های ایمیل با سوفوس

با استفاده از فیلترینگ Sophos Email، کاربرانتان را از حملات هدف گیری شده، فیشینگ نیزه ای، URL های آلوده و بسیاری موارد دیگر محافظت کنید. ریسک از دست دادن داده های ایمیلی را با محافظت از اطلاعات حساس و استفاده از رمزگذاری اتوماتیک و تعریفات DLP از پیش آماده، به میزان چشمگیری کاهش دهید. انتشار و خروج غیرمجاز اطلاعات را با استفاده از رمزگذاری و امضای دیجیتالی ایمیل های حساس خود بشکلی نامحسوس و اتوماتیک، غیر ممکن سازید. شیوه رمزگذاری منحصربفرد و انحصاری سوفوس با نام SPX Encryption به کاربران این امکان را می دهد که ایمیل های خود را در هر کدام از کلاینت های ایمیل دلخواه خود بصورت آنلاین یا آفلاین و روی دسک تاپ و یا موبایل، مدیریت نمایند.


سوفوس و محافظت از داده ها 1
سوفوس و محافظت از داده ها 2

محافظت از داده ها در برابر تهدیدات با سوفوس

از پیشرفته ترین راهکار محافظتی در برابر تهدیدات وب در گیت وی یا بر روی اندپوینت ها بهره مند شوید و داده های با ارزش خود را همواره ایمن نگه دارید. موتور قدرتمند تشخیص بدافزار سوفوس با نهایت بازدهی، تمامی ترافیک وب را بصورت ریل تایم اسکن می کند. فیلترینگ اعتبار یا reputation filtering بصورت لحظه ای، امکان دیگری است که شما را در برابر وب سایت هایی که به تازگی آلوده شده اند محافظت می کند. فیلترینگ قابل تنظیم وب، امکان انتخاب را از میان میلیاردها وب سایتی که در 56 گروه مختلف دسته بندی شده اند برای شما فراهم کرده و با ساده سازی فرایند تعریف پالیسی های مخصوص به وب، یک تجربه وب گردی امن را تضمین می نماید.


محافظت از داده ها روی دستگاه های موبایل با استفاده از تفکیک اطلاعات

زمانی که کاربران شما از طریق دیوایس های سیار خود به ایمیل ها، سیستم های اشتراک فایل و یا برنامه های شبکه های اجتماعی یا IM دسترسی می یابند، داده های با ارزش بسیاری بر روی این دیوایس قرار گرفته و یا از طریق آنها جابجا می شوند. با برخورداری از فناوری تفکیک و محفظه بندی سوفوس، می توانید ایمیل ها، اپ ها، محتویات و در کل تمامی انواع داده را تحت محافظت قرار دهید. محفظه مخصوص ایمل سوفوس یا Sophos Email Container داده های مرتبط با سازمان شما مانند ایمیل، تقویم و لیست کانتکت ها و مواردی دیگر را، از داده های شخصی کاربر تفکیک می نماید. Sophos Content Container یک فضای کاری یا Workspace امن را روی موبایل، برای دسترسی کاربران به فایل های سازمانی مورد نیازشان ایجاد می کند. در نهایت Sophos Corporate Browser یا مرورگر سازمانی سوفوس، دسترسی به وب سایت های کاری را با امنیت کامل برای کاربران سیار فراهم می سازد.